verzekering??

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden foto van Mellow & Mylo & een beetje Marloes

mellow heeft zojuist het shirt van mijn broertje kapot gebeten.. (zo'n duur voetbal shirt)
Mijn ouders en broertje zijn op vakantie en ik doe hun was...

Ik heb een aansprakelijkheidsverzekering, en honden zijn ook gedekt, weten jullie of dit vergoed wordt??

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "verzekering??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel /    //// ///

Hoi Marloes,

Ja hoor dit hoort een verzekering te betalen.

groetjes en succes

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

normaal wordt dat vergoed, maar de hond is die van jullie ? dus van je ouders en ben jij lid van het gezin ?

want dan is het natuurlijk niet helemaal correct dat de verzekering uitbetaald omdat jij kleding hebt laten slingeren en jouw {de hond van je ouders} hond de kleding van je broertje kapot heeft gebeten.

wel is het zo als je ergens bent, en je hond heeft iets kapot gemaakt van een ander dan wordt het vergoed,
bel even je verzekering op en legt de situatie uit.

willemijn.

honden page profiel bolo2bolo2

honden foto van bolo2

Ja ik denk dat dit wordt vergoed

het is alleen een vraag hoe het door de verzekeraar wordt geïntrepeteerd.

Mijn bank is net weggehaald doordat mijn broer op een verjaardag een gaatje heeft gebrand in de bank dit wordt ook gewoon vergoed ondanks dat ik weet wat voor een risico het met zich mee brengt als er gerookt wordt.

Terwijl een andere broer (heb er vier en ook nog vier zussen) bij mijn zus een lamp omstootte het op zijn verzekering moest verhalen omdat de verzekering het van mijn zus niet dekte dus ik denk dat het verschilt hoe het door de expert wordt géïntrepeteerd.

Maar denk dat het wel vergoed wordt

honden foto van Mellow & Mylo & een beetje Marloes

Het zit zo

Ik was bij mijn ouders op bezoek, mellow gaat dan altijd mee..!!
Daar heeft hij het shirt van mijn broertje te pakken gekregen..
Ik ben geen lid meer van het gezin zeg maar, want woon op mezelf!!!
en het is ook mijn hond!

Groetjes

honden page profiel BasBaasBasBaas

honden foto van BasBaas

Dan hoort jouw verzekering dat gewoon te dekken hoor. Wij hebben ook extra gekeken of de beesten wel in de verzekering zaten. Als ons paard bijv. buiten tegen een auto aan loopt is de schade aan die auto gedekt door onze WA. Dit dus ongetwijfeld ook.

honden foto van Mellow & Mylo & een beetje Marloes

Heb de verzekering inmiddels ff gebeld, moet zo'n schade formulier invullen...
en volgens haar werd het dan wel gedekt inderdaad.. ben benieuwd!
zal dan wel weer lang duren voordat je bericht hebt!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "verzekering??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^