
Wij hebben een Engelse Stafford van 1.5 jaar oud en sinds 3 weken een lieve Pitbull pup van nu 11 weekjes. Tussen de honden gaat het perfect, alles doen ze samen en wijken niet van elkaars zijde. Twee weken geleden waren we aan de wandel en is onze stafford gepakt door een pitbull, waarschijnlijk om de pup te beschermen. Vanmiddag ook aan de wandel, we kwamen een andere hond tegen en onze stafford begon samen met die hond met een stok te spelen. De pup was wat aan het rondsnuffelen. Iets later ging de pup ook naar de stok kijken. Even later waren alle honden een beetje aan het rondsnuffelen en blafte onze stafford naar de andere hond. Weer samen met de stok spelen en ze stoeiden samen wat.....onze stafford is toen gepakt door de andere hond en had een scheur in haar oor.
Wie heeft hier ervaring mee.........wil ze continu de pup beschermen, is het een dominantiestrijd met eigenlijk elke hond nu we een pup in huis hebben, komt ze aandacht te kort ???
De pup is een reutje en zij is een teefje......we gaan 6 keer per dag met de pup lopen en ze gaat altijd mee. We zorgen ervoor dat zij met alles het eerste is. Als eerste de tuin in, het huis in, als eerste eten, als eerste een kluifje en tussen haar en de pup is geen haat en nijd te merken.
Wie weet wat we kunnen doen want we willen niet dat ze elke keer honden pakt of zelf gepakt wordt, het is juist een heel vrolijke en enthousiaste dame, ze vind iedereen leuk, echt een grote muil en een heel klein hartje....
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Mijn hond beschermt puppy ??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

TIP; Ga je honden appart van elkaar laten opgroeien en uitlaten..!!!
Zodat je pup opgroeit als een zelfstandig wezen andere honden zelfstandig leert te handelen en ermee leert spelen..
Je krijgt straks de grootste trubble als je de honden zo samen laat opgroeien..
Ook thuis de hond een groot deel van de dag appart houden/.
De pup heeft veel meer rust nodig dan je volwassen hond..
Leer je pup alleen te zijn,achter te bljven in huis terwijl je dan met je volwassen hond wandelt en speelt..
En dit doe je ook met je pupje zo..

Misschien moet ik het anders zeggen, maar als ze wakker zijn dan spelen ze het liefste met elkaar. Maar de pup slaapt zowat om het uur en dan gaat de volwassen hond mee naar buiten, en met haar lopen we savonds ook een lange ronde van een dik uur, zonder pup erbij. En de pup gaat alleen mee naar het winkelcentrumpje zodat hij in zn eentje alles kan ontdekken en verwerken, dus het is niet zo dat het met zn tweetjes of niet is !!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Mijn hond beschermt puppy ??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?