HondenPage baasje Hondentrimsalon Lupa

Over Hondentrimsalon Lupa

Hondentrimsalon Lupa... waar kwaliteit en welzijn centraal staan. Elke hond krijgt de verzorging die hij verdient. Wij werken met liefde en geduld en geven een vakkundige behandeling (plukken, strippen, ontwollen, knippen, scheren, ...)Ik ben gediplomeerd en ben aangesloten bij de ABHB.

Krabbels aan Hondentrimsalon Lupa


Laat ook een krabbel achter
Om een krabbel achter te laten moet je eerst inloggen

Reputatie, berichten en online status

Hondentrimsalon Lupa heeft 185 ontvangen.

Berichten en online status
Hondentrimsalon Lupa was voor het laatst online 11 jaar, 1 maanden, 1 weken, 6 dagen, 17 uur, 26 minuten, 1 seconden geleden

Honden Foto's

honden foto Bowy, de Shi-tzu mix, waarvan de eigenaars hem graag lekker kort houden. Hij staat steeds mooi stil op de trimtafel. honden foto Dit is Thoets, een mix Bichon Frisé. Thoetske is het prinsesje in huis en gedraagt zich steeds voorbeeldig. Echt een aangenaam hondje om te trimmen! Dankzij haar mooie, volle vacht kan ik er steeds een leuk modelletje van maken. Net omdat ze zo'n dikke vacht heeft, willen de eigenaars haar vacht niet te lang laten groeien. Een lange vacht vereist namelijk een zeer intensieve verzorging.
honden foto Dit is Laika, een prachtige Shiba. Zoals je kan zien, was ze stevig in de rui. Een trimbeurt was dus niet overbodig. Na een goede behandeling was dit het resultaat. Ze was enorm braaf en werkte uitstekend mee! honden foto Staf, de middenslagschnauzer, heeft een enorm dikke vacht. Ook hij heeft gelukkig een gouden karakter, baasjes die heel veel voor hun hond over hebben en hem dus laten plukken in plaats van hem te laten scheren.Sinds kort heeft hij een stripvacht. Nu ziet hij er een heel jaar top uit! honden foto Luca is een grote Berner Sennen met een dikke vacht. Het is een hele klus, maar het resultaat is dat zeker waard! honden foto Lady, een Engelse Cocker Spaniël, ging voordat ze in ons trimsalon terecht kwam, altijd naar een ander trimsalon. Daar werkte ze blijkbaar niet altijd even goed mee. De eigenaars besloten om haar een keertje naar ons trimsalon te brengen. Ze hadden me gewaarschuwd dat ze durft happen maar ik ging de uitdaging aan. Ik heb de muilband slechts 1 keer moeten bovenhalen bij het knippen van de nagels. Ze is ondertussen al verschillende keren bij ons geweest en doet het uitstekend. De muilband blijft voortaan gewoon in de kast. Met een beetje geduld en kennis van hondenpsychologie kan je veel bereiken!
Hondentrimsalon Lupa heeft de volgende fotoalbums op de Honden Page: Voor en na


^