HondenPage baasje Ali & Rocky

Wat schreven de vrienden van Ali & Rocky op het forum

honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Help, Hond krijgt gewoon geen goed leven hier.
TS, als jullie er echt achter staan om de hond te herplaatsen dan kun je ook nog kijken bij Verhuisdieren.  
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Help, Hond krijgt gewoon geen goed leven hier.
" Ga ik weer ff hard zijn................ Doe maar herplaasten, geen idee hoe die bij jullie is terrecht gekomen.   OF   Je kunt volhouden en de overbrugging van puber naar volwassen gaan zoeken, dat vergt wel een soort tijdschema en een goede uitlaatdienst 2x per week zit ook geen schaamte in. De juiste laat je de eerste dag meelopen en vooral vertellen waar je dan zoal tegenaanloopt, wat zul je geshokkeerd zijn als ze ff op haar plek gezet wordt in zoeen roedel maar het is meer luchthap en geluid. Honden weten heel goed hoe ze met pubers om moeten gaan Geeft iets minder te doen voor jullie als gezin in mentale stimulatie.   Hoeft ook echt niet het allerduurste voer te hebben, tis meer wat erbij geeft, ik was te lui ervoor dus kant en klare dure mix gekocht, had een lijstje mee van mijn reguliere praktijk, iets met groenlip, kurkama ect op kinderdosis ff snel tussen de lippen door Osteopaat? Niet doen dat is niet eens wetenschappelijk bewezen, kwakzalverij en duur en hoe weet ik dat? Heb der zelf bij gelopen en meer schade dan baat, die kraken zo hard dat je niet eens meer discus overhoud.   Zou nog ff volhouden en minder bench en meer naar buiten, betrek je kind er ook in. Dat ras kan echt heel veel truukjes en vinden kinderen geweldig als ze het voormekaar krijgen. Ben je allebei moe in je huwelijk? Dan is nu het moment om je aussie en je koter de max te geven. " Botteke Een osteopaat is iets anders dan een 'kraker'. Overigens weet je niet welke problemen er spelen, dus jij kunt TS helemaal niet te adviseren een behandeling te stoppen. 
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Wandelen en eten! Even snel een andere vraag:)
" Even een andere vraag tussen door, heeft iemand een idee hoe je één nylabone voor de hond werk aantrekkelijk kan maken, heb er nu 1 met buffelhuid nou weet zeker als de buffelhuid er om weg is, is meneer er klaar mee! Helaas zijn botten geen optie heb kameel liggen ( in de kast) meneer bijt zulke grote stukken er af dat hij het niet verteerd en het er als diaree weer uit komt :p nu dacht ik hij mag geen dingen hebben die wij mensen eten ivm z’n alvleesklier en ibd,, iemand de gouden tip?  " talitha & Rambo.. Xx Ze zeggen dat als je een Nylabone in kokend water laat liggen, de smaak weer een beetje naar boven komt. Of dat echt helemaal klopt, durf ik niet te zeggen.... Mijn hond negeert al zijn Nylabones, zucht.    Hier wel eens gekeken? Daar hebben ze allemaal leuk (kauw)speelgoed voor stevige rassen: https://www.thedoglounge.nl/speelgoed/nylon-kauwspeelgoed/ 
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Het Grote TROTS/BLIJ Zijn Topic
Gewoon erg blij dat ik dit soort dingen met Beer allemaal nog kan doen. Hij is nu 9,5 en doet het heel goed. Oké, goed, een hond van 9,5 is nog helemaal niet echt oud, maar ik besef de laatste tijd steeds meer dat onze vorige hond deze leeftijd niet eens gehaald heeft en hij een lange tijd voor zijn overlijden al geen langere stukken meer mocht lopen. Dus dat mooie lange wandelingen maken met Beer nog probleemloos gaat maakt mij heel blij. En het is al helemaal gezellig als we met andere honden lopen op een zonnige dag 
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Afscheid van onze PEPIJN
Ach, weer een bekend HP-hondje.. Heel veel sterkte, het zal niet meevallen om hem na zoveel jaar te moeten missen..
honden page profiel T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*† schreef in Tot ziens lieverd
Ik begrijp je verdriet, je mooie schat moeten missen... al is 14 jaar al heel wat, het blijft moeilijk.  Heel veel sterkte.
honden page profiel T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*† schreef in Mijn allerliefste meisje….Ogin.
Zo is het Willemijn.  Bams was geweldig... En dan kijk je er zelf van op hoe Ogin ook zo geweldig en belangrijk wordt.  En ook weer een leegte achterlaat die lijkt alsof ze nooit opgevuld kan worden.  En eigenlijk kan dat ook niet en hoeft het niet.  Maar als je de mogelijkheid hebt en je kunt het aan dan zijn er nieuwe uitdagingen, die net zo belangrijk zullen worden... Die evenveel plezier en geluk kunnen brengen en die mogelijk weer een even groot verdriet kunnen bezorgen.  Is het hebben van zo'n schat het verdriet waard ?  Is het mogelijk verdriet het "niet hebben" waard ?  Onze Mac is ook maar 8,5 jaar geworden.  Dat was ik niet gewend... 15 jaar... 16 jaar... werden onze vorige honden.  En dat zijn redelijk lange perioden in een mensenleven.  Maar ook weer niet want die jaren lijken achteraf gezien gevlogen. Ik begrijp hoe moeilijk het is als je alleen leeft, of beter gezegd, als je samenleeft met zo'n fijne hond die alles voor je betekent en je moet er nu in huis alleen doorheen.  Maar alles heeft voor- en nadelen.  Wij zijn met 2 personen, houden van elkaar en van onze huisdieren..  En ja je hoeft het verdriet dan niet alleen te dragen... gedeeld door 2 dus.  Of toch niet ?  Soms is het dubbel verdriet.  Je bent met iets bezig dat je aandacht opeist of je hebt een bui van "En toch ben ik gelukkig en dankbaar dat ik Mac/Bams mocht hebben. Die zou me niet zo ongelukkig willen zien".  En net dan zie je je partner die zich op dat moment kapot voelt en het verdriet is dubbel. Laat je gevoelens spreken en je verstand mogelijkheden of onmogelijkheden bijstellen.  Of je op dit ogenblik denkt dat je niet meer aan een hond begint of dat je het wel mogelijk acht.  Er komen altijd dingen op een mens zijn pad en dan weet je plots zeker "dit doe ik of dit doe ik niet".  Als kind heb ik thuis honden gehad.  En nestjes.  En puppies.  Later ging ik voor asielhonden en voor katten die vanzelf bij ons beland zijn.  Maar ik weet dat jij voor goede kwekers gaat en er zijn er die altijd bereid zijn je hond weer op te vangen als dat nodig is.  Ik wens je hoe dan ook nog veel liefde van een wereldhond.    
honden page profiel T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*† schreef in Mijn allerliefste meisje….Ogin.
Ach Willemijn, Ik lees dit nu pas.  Wat een verdriet en inderdaad... ongeloof.  Dat begrijp ik maar al te goed. Jullie konden niet anders dan deze beslissing nemen. Ogin had een mooi leven.  Wat nu aan het licht kwam zou enkel ellende brengen.  Voor jou en zeker ook voor haar. Maar wat is het spijtig, wat is het weer zo'n onwerkelijk tragisch en onverdiend gebeuren.  Een dikke knuffel van mij voor jou en Ogin. x
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Was inslapen de juiste keuze?
" Als ik oud ben, een boerderijtje heb, opgegroeide kinderen die er voor zorgen als ik weg ben: dan wel weer maar anders niet.   Ik zie echt alleen maar aannames in de zure reacties, eigenlijk een beetje zoeken naar onderbelichte punten en daar meteen op aanvallen. Een beetje Karen gedrag.   Zei ik ooit dat mijn hond gestoord is? Nope. Het is alleen dat door het oogcontact van mijn hond, elke hond hem aanvalt. Dat is sinds hij een maand in een pension is geweest.   Grote schuren met kennels en veel honden bij elkaar is heel slecht voor je hond. Al helemaal in vakantietijd als het daar druk is). Ik heb hem wel een terug gehad met beschadigde stembanden. In een pension kun je de hond echt  verknallen. Hoe goed de intenties ook zijn. Ik zou niemand aanraden om je hond daar zo'n plek te brengen. " Goos Ja, zo'n pension kan een negatieve invloed hebben op een hond. Logisch. Maar daar kun je echt mee aan de slag, hoor. Mijn hond heeft nooit in een pension gezeten maar heeft er ook een handje van gehad om vreemde honden aan te staren. Sterker nog, hij ging er vroeger zelfs bij liggen. Dat is vervelend voor hem, want hij doet dat omdat hij spanning opbouwt en de andere hond geen seconde uit het oog durft te verliezen. En het is vervelend voor de andere hond, want zo lokte hij reactie uit. Dus zijn we daarmee aan de slag gegaan, en nu gaat het al jaren goed. Dus ja, het is vervelend dat je je hond zo hebt teruggekregen uit het pension, maar het zijn echt allemaal dingen waar iets aan gedaan had kunnen worden. Het is maar wat je er zelf mee doet daarna. Daar gaat het om. En tot nu toe blijkt uit heel veel reacties die je hier neerzet dat er met veel dingen niets gedaan is...
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Was inslapen de juiste keuze?
" Door de pijn in de heupen hapte hij vaak naar kinderen. Hij heeft mijn dochter van 2 wel eens gebeten en ook vriendinnetje van mijn oudere dochter, het was niet veilig hem in huis te hebben met kinderen, het was geen kwade hond maar meer zelfbescherming van de pijn in zijn heupen. Hij beet niet door maar hapte wel echt.   Tegenover andere honden was hij wel erg. Elke andere hond, groot of klein keek hij recht in de ogen. Het veroorzaakte vaak dat de andere hond eerst aanviel. Ook bij goed opgevoede loslopende honden terwijl ik hem aangelijnd had. Ik heb veel angstige momenten gehad om vechtende honden uit elkaar te halen. In ieder geval ging het mis met 90% van de honden die hij tegenkwam. Dit gedrag kwam puur vanuit de kennels. Hiervoor zou ik mensen echt willen waarschuwen. Zorg dat je een familielid garant hebt bij het nemen van een huisdier zodat als je weg moet die het over kan nemen.   Hij was de laatste 3 jaar in een garage/ bijkeuken. Een plek waar we wel vaak langs liepen naar de diepvries, oven etc. Soms mocht hij in de avond ook wel even naar binnen. We liepen ook 5 keer per dag met hem. Mensen denken meteen verwaarlozing wanneer je garage zegt. " Goos Volgens mij hebben jullie ook niet erg veel kaas gegeten van gedrag. Een hond recht aankijken kan heel veel oorzaken hebben en betekent niet dat je hond gestoord is of zo. Daarnaast is het ronduit zielig te noemen dat deze hond bijt door de pijn in zijn heupen. De pijn moet dan ondraaglijk zijn geweest voor dat dier.  Dit topic klinkt meer als het goedpraten van verwaarlozing. 
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Mijn allerliefste meisje….Ogin.
Wat een enorm verlies, en zo onverwachts.. Heel veel sterkte Willemijn
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in aanschaf dwerg schnauzer 1 jaar
Lijkt me eigenlijk een ideale kans. Een hond van 1 jaar is nog hartstikke jong om nog vele jaren plezier van te hebben, hij is kinderen al gewend, komt uit een huiselijke omgeving, op deze leeftijd waarschijnlijk niet meer zo happerig, waarschijnlijk al zindelijk... Lijkt me top! Natuurlijk zal hij tijd nodig hebben om aan jullie te wennen, dus een kleine terugval in gedrag is mogelijk, maar ik zie eigenlijk geen nadelen als het hondje echt binnen met het gezin is opgegroeid.
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Waarschuwing voor dodelijke Duitse kauwbotten; hond overlijdt aan mysterieus syndroom
" Dit is mijn Berner Sennen Bowie van 6 maanden overkomen. Hij heeft meerdere aanvallen gehad en in het Evidensia ziekenhuis kwamen we er achter dat het van de Barkoo botten komt. Hij heeft 2 dagen daar gelegen en met medicijnen is hij er bovenop gekomen. Het is echt vreselijk... Ik heb een groep aangemaakt op Facebook  " Rawhide botten gevaarlijk "  " Esther Wat heftig! Lijkt me doodeng. Wisten de dierenartsen wat het was, of moesten daar nog allemaal testen voor gedaan worden?
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Waarschuwing voor dodelijke Duitse kauwbotten; hond overlijdt aan mysterieus syndroom
" Rawhide botten zijn van farmfood toch. Tenminste als,ik,rawhide google kom ik uit bij farmfood......dat is dus ook,een ander merk dan barkoo, dit geeft dus verwarring. Is het nu barkoo en farmfood botten?  " Ineke2 Rawhide is een algemene term voor van die botten van opgerolde huid. Die zijn er van heel veel merken. 
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Hoe heet je hond?
Beer heet zo omdat mijn moeder dat heeft bedacht  Dat was de 'deal': wij weer een hond, zij bedacht de naam.....  Ik hou zelf niet zo van dat soort namen, oeps. De volgende hond gaat waarschijnlijk Scout heten. 
honden page profiel T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*† schreef in Vaarwel lieve Tessel
Sterkte.  Wat lief dat je het gemis van Tessel, de hond van vrienden hier meldt.
honden page profiel T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*† schreef in Loeken afscheid
Heel veel sterkte met het gemis van je knuffelaar Loeken.
honden page profiel Ziva †, Bullie †, en BandhuZiva †, Bullie †, en Bandhu schreef in Afscheid van onze Border Collie Mac xxx
Heel veel sterkte!
honden page profiel T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*† schreef in Afscheid van onze Border Collie Mac xxx
Bedankt iedereen.  Reacties van mensen die weten hoe het voelt zijn belangrijk om het verdriet te verwerken. x
honden page profiel T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*† schreef in Nieuwe pup in huis!
Wat een leuk topic !  Mooie vragen van Katie, goeie lieve antwoorden.  Katie reageert er dan ook positief op en komt met een update.  Hondenforum op zijn best :)  Veel geluk nog met de pup !
honden page profiel T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*† schreef in Afscheid van onze Border Collie Mac xxx
" Wat verdrietig dat je afscheid moest nemen van MAC; voor jou de perfecte hond. Het gemis zal intens zijn. Veel sterkte met het verlies van MAC.     " Loesje Oei Loesje, ik was te vlug,  ook 3 doggies natuurlijk :(    x  
honden page profiel T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*† schreef in Afscheid van onze Border Collie Mac xxx
Dankjewel voor de lieve woorden allemaal. 
honden page profiel T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*† schreef in Afscheid van onze Border Collie Mac xxx
Afscheid van Mac Mac werd de perfecte hond voor ons. Hij was de makkelijkste hond die je in huis kon hebben. Vrolijk spelen met de bal als wij konden meespelen... Rustig als we moesten werken en geen tijd hadden. Hij was echter altijd paraat om een bal of speeltje te gaan zoeken. Een top-ballenvanger die het ook nog klaarspeelde om zijn balletjes vlug in de koelkast, wasmachine of vuilbak te gooien wanneer die open gingen. De bal of een speeltje van de trap of van een verhoging (een berm bij voorbeeld) laten vallen vond hij heerlijk. Hij was onze life coach. Want weer of geen weer, om te wandelen/lopen/buiten met de bal spelen, was hij altijd paraat. En wij deden mee. Je kon geen dag overslaan om een flinke wandeling te maken en dat deed ons ook steeds goed. Ik spreek in de verleden tijd... want enige tijd geleden voelden we dat Mac's lymfeklieren gezwollen waren. Onderzoek bij de dierenarts bracht lymfeklierkanker aan het licht. Tot en met vandaag heeft Mac zijn wandeling, met onderweg spelen met de bal, gedaan. Met moeite kreeg hij de laatste dagen nog eten binnen want de gezwollen klier aan zijn keel verhinderde het normale eten en deed hem kuchen. Mac werd iets minder actief, hijgde iets vlugger, dwaalde 's nachts wat meer door het huis... Kortom, elke dag werd wat moeilijker. Iets wat Mac zo min mogelijk liet merken. Maar wij kennen hem en wachten tot hij totaal zou aftakelen, veel pijn zou hebben, veel medicatie zou moeten krijgen, in huis zou doen (wat hij nog nooit gedaan heeft), niet meer zou kunnen gaan wandelen of spelen met de bal, ... ??? ... was geen optie. Vandaag, 10 december om 13u30 hebben we onze MacGyver laten gaan. Hij voelde zich zoals altijd nog gelukkig in de auto, wandelde bij de dierenarts binnen en was rustig tot het einde. Niet te geloven hoe mooi hij op zijn buik lag zoals hij vaak lag, met zijn pootjes voor zich uit en zijn snuitje op één ervan. Hoe droevig en ontredderd we ons de laatste dagen ook gevoeld hebben en hoe moeilijk het ook is om afscheid te nemen van onze lieve mooie flinke Mac... We hebben er vrede mee hoe dit verlopen is. Rust zacht lieve Mac, al hoop ik dat je verder kunt rennen en spelen met een balletje...
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Op naar de 15!
Wat mooi, gefeliciteerd! 
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Gekke minder schattige dingen
Ja, Beer is in huis best wel irritant. Maakt deuren open, trekt de kussens (niet van die 'sierkussens' maar die grote dingen waar je op/tegenaan zit) van de bank en gaat ze dan slopen, eet de kamerplant op, springt op tafel enz. Enz. Is dan eigenlijk niet te corrigeren, je moet naar hem toe om hem er fysiek bij weg te halen en datgene wat hij in zijn bek heeft weg te nemen. En dat gaat niet 1 keer zo, maar gerust 10 keer achter elkaar. Irritaaaaant.  Maar hij is schattig, dus het is hem vergeven.
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in gekke schattige dingen die eigenlijk normaal zijn
Hahaaaa ja ik denk dat heel vaak, als Beer iets gaat doen "wat lief dat hij denkt: dit ga ik doen". Ik vind het lief als hij spullen uit zijn speelgoedmand gooit omdat hij iets wil hebben wat onderop ligt. Of geluid maken met gapen. En dat hij met gapen zijn hoofd helemaal achterover doet. Of als hij zijn lange neus helemaal naar beneden moet doen (tegen zijn borst aan) om iets te zien wat op de grond ligt. Of als hij achter blaadjes aan gaat en ze plet met zijn voorpoot. En als hij voor me loopt en je die achterpootjes zo ziet dansen. En als hij iets eet en lekker smakt (mensen mogen dat niet). En als hij op z'n ruggetje rolt en dan met zijn pootjes over zijn snuit wrijft. En dat hij een rondje draait als ik eten pak, of als ik zeg dat ik eten ga pakken.  Tja, alles eigenlijk wel. Ik noem Beer altijd de belichaming van alles wat schattig is. Kan hem wel fijnknijpen. En hij ruikt zo lekker. Kan hij ook niks aan doen en het is gewoon zijn normale luchtje, maar het is zo.    Ohja: en als hij lol heeft tijdens een wandeling, dan gaat hij kruipen.    Ohja, nog een toevoeging: als hij vrolijk is, en dat is hij vaak, dan klopt hij met 2 voorpoten tegelijk op de grond. Heel lollig en lief.     
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Kluifbotten
Grr dit bedoel ik dus met die te bruine kophuidplaten. Heel vervelend!
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Kluifbotten
Grr dit bedoel ik dus met die te bruine kophuidplaten. Heel vervelend!
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Kluifbotten
Kophuidrollen gaan hier erg lang mee! Kophuidplaten krijgt hij ook wel, maar ik bestel ze liever niet meer omdat ik vaak platen ontving die te hard gedroogd leken te zijn ofzo. Geen idee of dat kan, maar de platen waren dan bruin aan de buitenkant en de binnenkant. Daardoor kon mijn hond ze gemakkelijk kraken en opeten als een koekje. Ik let er juist op dat de platen aan de binnen- en buitenkant wit zijn zodat het een beetje zacht wordt als hij erop kauwt en er geen harde stukken af schieten. 
honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje schreef in Loslopen
Beer loopt nagenoeg nooit los. Hij heeft namelijk poep in zijn oren als het ergens te leuk is (en veel dingen zijn leuker dan ik ben). Hij loopt alleen los in een bepaald gebiedje in de polder, met links en rechts een hek en prikkeldraad. Dan durf ik hem wel los te laten, hij komt dan terug op het fluitje en er is verder niks daar. Een deel van het jaar staan er schapen, dus dan kan hij daar zeker niet los. Wel loopt hij vaak aan een 10 meter lijn een beetje te scharrelen. Ik kan me voorstellen dat dat voor veel eigenaren heel saai of zielig klinkt, maar het is gewoon niet de hond om gezellig los in het bos te lopen. Kan me voorstellen dat veel honden echt intens genieten van los rennen en dat ze dat echt nodig hebben, en ik 'mis' dat af en toe ook wel een beetje, dat gemak van een hond die over het algemeen normaal omgaat met andere honden en die je met een wat geruster hart los kan laten. 
 

Vrienden van Ali & Rocky

honden foto van anita honden foto van Marco Huppertzhonden foto van De Mecheltjes clanhonden foto van deborah en hayduthonden foto van Riethonden foto van lorenzohonden foto van Kevinhonden foto van Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tjehonden foto van Yessicahonden foto van Angela • Bodhihonden foto van Toos (en boxer Kiara)honden foto van Lisahonden foto van Suus, Chaos en Sennahonden foto van **The more I know about people, the more I love dogs**honden foto van Shamilla & Zenahonden foto van RVShonden foto van Petra en de platsmoeltjeshonden foto van michel & laikahonden foto van Maarthonden foto van D + L en razzhonden foto van Janet & Boxershonden foto van Sandyhonden foto van S&F.honden foto van bibihonden foto van Astrid & Schumihonden foto van Jeanette, Lady † , Lucky †honden foto van Janinehonden foto van kathleen en otishonden foto van *niet meer actief*honden foto van T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†honden foto van Jacqueline, Jackie en Joyhonden foto van Marco & Tobihonden foto van Cheyenna en Mikohonden foto van annegreethonden foto van silke & woody honden foto van Greta en Diazhonden foto van Kellebelhonden foto van dustyhonden foto van Sasch&de 2 idioten ^.^honden foto van Celine & Yacko honden foto van Nikita & Dames honden foto van Miora,pebbles en quizhonden foto van linnekehonden foto van Amanda *Diablo & Lanahonden foto van Nataliehonden foto van Chaverahonden foto van sofiexCesarxCanneloxSnowyhonden foto van Binkhonden foto van Nikki & Herohonden foto van Ringohonden foto van Melissa---Rocco&Ladyhonden foto van Angelicahonden foto van Ronnie & ««Jara»»honden foto van Tahneehonden foto van Caroline & Ninahonden foto van Evita & cohonden foto van Angela & Sumohonden foto van Kellyhonden foto van Hannah & Bink† en Beertjehonden foto van Lise met Ruby, Naïn & Qalvinhonden foto van Rip diesel, King en hummerhonden foto van Iushihonden foto van DIESELhonden foto van Justmehonden foto van Ziva †, Bullie †, en Bandhuhonden foto van C.honden foto van Gwennhonden foto van MaXXhonden foto van Anita***honden foto van [Ggy]honden foto van Michelle & Keanohonden foto van binkhonden foto van Shizzle, baasje van Shiloh, Toby & Sabeauhonden foto van Maxinehonden foto van anoukhonden foto van Johanna en Charlyhonden foto van Maxine, Mira en Tuurhonden foto van 1

^